Svadobná a eventová agentúra Čarovný deň

Agentúra Čarovný deň Vám pomáha zvládnuť predsvadobné prípravy už od roku 2008, má sídlo v Žiline, ale realizuje akcie v rámci celého Slovanska aj v zahraničí. 

Ponúka kompletné aj čiastočné zabezpečenie svadieb, plesov, stužkových, firemných akcií, večierkov a rodinných osláv podľa Vašich predstáv.

 

Svadby podľa Ely

Agentúra svadby podľa Ely, Bratislava

Organizácia svadby znamená veľmi veľa vybavovania a prináša aj množstvo stresu. Potrebujete zabezpečiť miesto na svadbu,svadobné šaty, obrúčky, kyticu, svadobný účes, odvoz pre hostí, jedlo a pitie, hudbu, svadobné oznámenia … a ten zoznam len narastá. Nechajte všetky starosti na nás a Vy si len prídite v pokoji vychutnať Váš svadobný deň! Ponúkame Vám kompletnú organizáciu a prípravu svadby od svadobných šiat až po svadobné dary pre hostí.


Logo Printart


PRINTART reklamná agentúra

Spoločnosť PrintArt vznikla v roku 2006 so zámerom poskytovať klientom služby v oblasti designu, tlače a reklamy. Našim cieľom je poskytnúť zákazníkom široké spektrum služieb na jednom mieste od grafického návrhu cez tlač až po inštaláciu. Medzi našich zákazníkov patria malé, stredné aj veľké firmy, reklamné agentúry, obchodné reťazce s medzinárodnoupôsobnosťou.

Medzi naše hlavné činnosti patrí výroba tlačovín, etikiet, polep automobilov a výkladov, informačných systémov, svetelnej a nesvetelnej reklamy, gravírovanie, frézovanie a spracovanie plastov, potlač textilu a reklamných predmetov.


Logo Dyona

Dyona.sk je E-shop, ktorý víta každého výrobcu, predajcu, módneho návrhára a dizajnéra, ktorý sa chce presadiť svojou tvorbou pod vlastným menom alebo značkou.

Dyona.sk je E-shop- obchodné miesto na ktorom sa sprostredkovávajú obchody medzi výrobcom, predávajúcim a nakupujúcim. Dyona.sk je prevádzkovateľ serveru Dyona.sk a súčasne je aj predajcom odevných výrobkov pod vlastnou značkou Dyona.


Pokračovať v nákupe Porovnať

bol pridaný do zoznamu prianí.

Pokračovať v nákupe Môj zoznam prianí