svadobný ohňostroj

V dnešnej dobe sa mnohí ľudia vo svete snažia, aby ich svadobný deň bol veľmi originálnym a nezabudnuteľným zážitkom.

Sobášia sa na tých najzvláštnejších miestach - v lietadle, v balóne alebo pod vodou, zaobstarajú si nezvyčajnú výzdobu, menu či šaty...

Pokiaľ máte aj vy záujem ozvláštniť svadobný deň, RP Pyrotechnik Vám ponúka profesionálnu realizáciu svadobného ohňostroja. 

Svadobný ohňostroj dodá tomuto okamihu nezabudnuteľný moment, ktorý sa vryje vašim známym do pamäti tak, že budú na Vašu svadbu spomínať ešte svojim vnúčatám. 

Svadobný ohňostroj môžete mladomanželom darovať ako svadobný daro ktorom nemusia vedieť až do odpálenia ohňostroja. Rovnako však, svadobný ohňostroj môže byť prekvapením pre svadobčanov od mladomanželov.

Našu ponuku svadobných ohňostrojov tvoria exteriérové ohňostroje ale aj interiérové efekty, ktoré sú v poslednej dobe veľmi obľúbené a vedia zvýrazniť dojem napríklad mladomanželského tanca.

V prípade spolupráce s Vami vyberieme najvhodnejšie miesto odpalu, pripravíme choreografiu podľa vášho želania a odstrieľame Váš svadobný ohňostroj.

Nevesta, ženích a hostia sa tak môžu úplne sústrediť na vychutnanie si jedinečnosti atmosféry a efektov, ktoré Vám budú ponuknuté.

Zabezpečíme bezpečnosť miesta a aj jeho upratanie.

Vy si len poviete kedy a kde bude Váš svadobný ohňostroj, prípadne nám dáte vaše ďalšie špeciálne požiadavky. Či je to už tak alebo onak, svadobný ohňostroj sa stane výnimočnou chvíľou, na ktorú Vaši hostia len tak ľahko nezabudnú.

Ohnivé nápisy a logá sú vhodným doplnkom na zvýraznenie ohňostroja.  Špeciálnym prianím môže byť napríklad príprava svetelného loga či nápisu (rôzne obrazce, písmená, číslice). Ohňopády - na prianie klienta sa dá do ohňostroja zakomponovať ďalší špeciálny efekt ako je napríklad zlatý alebo strieborný vodopád – oslnivá svetelná stena strieborných iskier padajúcich z výšky na zem. 

 

Ohňostroj Ohňostroj Ohňostroj

Koľko stojí taký ohňostroj?

Každý ohňostroj je unikátny. Veľkosť efektov, dĺžka trvania a teda aj cena sa odvíja napr. aj od priestoru, v ktorom ohňostroj bude.

Momentálne máme najlepšie ceny profesionálnych ohňostrojov na Slovenskom trhu!

 • - trvanie cca 3 až 4 minúty, od 350€

 • - trvanie cca 4 až 5 minút, od 550€

 • - trvanie od 6 minút a viac, od 750€ a viac.


V cene je zahrnuté odpálenie ohňostroja našim profesionálnym pyrotechnikom. 

Ak je Váš rozpočet na ohňostroj menší, nezúfajte. Kontaktujte nás a pokúsime sa vyhovieť Vašim požiadavkám.

Prípadne si vyberte z našej ponuky menších, už hotových, kompaktných ohňostrojov. Pripravujeme špeciálne balíčky, ktoré sú vytvorené z jednotlivých kompaktov, načasované a stačí ich len 1 krát zapáliť a odstúpiť. Tu sa ceny pohybujú v rozmedzí 100 - 300 EUR.

Tento druh ohňostroja je bez profesionálneho odpaľovača. Avšak aj tu Vám vieme poradiť, a to aj pri vybavovaní povolení.


Sme schopní realizovať ohňostroj i v deň zadania objednávky, ak sa jedná o ohňostroj menších rozmerov.

Príprava ohňostroja s pyrotechnickými výrobkami IV. triedy nebezpečia je legislatívne a časovo náročnejšia, pretože je nutné požiadať o povolenie hlavný banský úrad. Objednanie tohto druhu ohňostroja je nutné žiadať minimálne mesiac pred dátumom konania oslavy.

 

Ponúkame aj pódiové a interiérové efekty, ktoré sa používajú pre koncerty, módne prehliadky, divadelné a muzikálové predstavenia a iné kultúrno-spoločenské podujatia. V pódiovej pyrotechnike sa predovšetkým používajú:


fontány rôznych farieb, 

záblesky, 

zvukové efekty, 

interiérové ohňopády, 

špeciálne dymovnice, 

atď...


Ohňostroje sú vítaným doplnkom Vašich súkromných osláv, firemných akcií, mestských slávností, svadieb či akejkoľvek inej príležitosti. Ak potrebujete, aby Vaši hostia mali nezabudnuteľný zážitok, v tom prípade je kvalitný ohňostroj tá správna voľba.

Ceny ohňostrojov sú pritom veľmi prijateľné, nejedná sa o astronomické čiastky ako sa mnohí mylne domnievajú.

Pri realizácii komplexných ohňostrojov a ohňostrojných prác sa snažíme čo najlepšie vyhovieť Vašim predstavám.


Samozrejmosťou našej firmy je realizácia ohňostrojov a ohňostrojných prác s pyrotechnickými výrobkami, predmetmi a pyrotechnickými zložami, ktoré spĺňajú všetky požiadavky nášho trhu v zmysle Vyhlášok SBÚ č. 536 Zb./1991 o pyrotechnických výrobkoch a Zbierky zákonov č. 533/2004, ktorým sa dopĺňa zákon Slovenskej národnej rady č. 51/1988 Zb. 

 

Čo ponúkame?

 • - Pre odpal ohňostroja spoločne vyberieme vhodné a divácky najatraktivnějšie miesto pre efekty. 

 • - Zaistíme všetky potrebné povolenia úradov.

 • - V prípade potreby zorganizujeme preventívny asistenčný dozor polície, záchrannej služby a hasičského vozu.

 • - Urobíme kompletnú realizáciu ohňostrojných prác.

 • - Zabezpečíme upratanie priestoru, v ktorom bude ohňostroj zrealizovaný.


Pre koho to robíme?

 • - pre hotely, reštaurácie, bary (plesy, bankety, prezentácie...)

 • - pre súkromné osoby (výročia, svadby, narodeniny...)

 • - pri športových a kultúrnych podujatiach, výstavách.


Máte záujem o naše služby alebo sa chcete dozvedieť viac?

Chcete vedieť viac?


Pokračovať v nákupe Porovnať

bol pridaný do zoznamu prianí.

Pokračovať v nákupe Môj zoznam prianí